Geniální způsob, jak všem ukázat to nejhezčí co máte. Vlastní kryt vždy všechny zaujme a stáhne pozornost okolí. Na vlastní kryt si můžete nechat natisknout fotku svého miláčka, domácího mazlíčka, děťátka, fotku tchýně s vtipným textem, či oblíbený fotbalový tým, Vaše motto či krátkou báseň.

Takový originální kryt na mobil s vlastní fotkou a parádním potiskem ze všech stran ohromí každého. Když si k tomu připočteme hezké zabalení a malý dáreček, máme ideální a hlavně originální dárek pro své blízké. Navíc profesionálové Vám dokážou nabídnout vždy nějakou službu navíc. Pokud si objednáte vlastní kryt na webu vlastnikryt.cz, zkuste jim napsat i tajné přání, které byste chtěli mít uvnitř krytu. Tajné přání, nebo malý obrázek bude vidět, jen když vlastní kryt sundáte z telefonu, takže o něm budete vědět jen Vy a případně ten, kdo kryt od Vás dostane. Běžně tato služba není dostupná, ale když si objednáte vlastní kryt na mobil na https://vlastnikryt.cz, rádi a ochotně Vám natisknou i tajné přání. Navíc zdarma a rádi!

Vlastní kryty jsou vyrobeny z odolného pevného plastu, který pomůže ochránit telefon před zničením při pádu. Co je ale na krytu nejlepší, je samotný potisk. Ten je i z bočních stran kolem tlačítek a je nezničitelný!

Můžete do krytu rýpat nůžkami, hodit jej do pračky a myčky a potisk to bez problému snese. Vlastní potisk je totiž vypalován do krytu ve vakuu při teplotě 200°C. To dříve Váš telefon zestárne natolik, že jej sami vyhodíte i s krytem, než se potisk na vlastním krytu poničí.

Pro vlastní kryt na mobil s fotkou máte na výběr přes 170 modelů a další stále přibývají s přibývajícími novinkami. Pokud máte telefon, který není v nabídce, zkuste napsat na navrh@vlastnikryt.cz a někdo Vám jej zkusí sehnat.

Na internetu je mnoho návodů, jak si vyrobit vlastní kryt snadno a doma, zabere to nějaký čas, dá to práci a výsledek je dosti neoslňující. Nejlepší volbou je nechat si kryt vytisknout od profesionálů, kteří na to mají speciální přístroje. I těch je v poslední době jak hub po dešti a ne všichni dokáží nabídnout dostatečnou kvalitu, i když to slibují. Pouhé UV vytvrzení či přelakování žádnou odolnost potisku nevytvoří a během pár měsíců se Váš natištěný obrázek odře.

Na specializovaném webu vlastnikryt.cz si můžete snadno vytvořit vlastní návrh online, grafik Vám jej před tiskem zkontroluje a případně poupraví. Zdarma Vám i poradí, návrh upraví nebo připraví z vašich podkladů. Vlastní kryty na mobil tisknou ve spolupráci s profesionály již několik let a rukama jim prošly tisíce vlastních krytů jak jednotlivců, tak firmy tisknoucí kryty pro své zaměstnance či jako reklamní předměty.