Každá žena touží po krásných a hustých vlasech. Pro některé je to realita, pro jiné sen. Pokud patříte mezi ty ženy, jejichž vlasy jsou řídké nebo si je chcete rychleji prodloužit, využijte vlasové příčesky.

Z čeho si můžete vybrat?

E-shop oxyextensions nabízí prémiové příčesky, clip in vlasy nebo culíky, které pomohou zvětšit objem vašich vlasů a flip in vlasy prodlouží jejich délku.

  • Prémiové příčesky

Veškeré příčesky jsou kvalitní a na vaší hlavě vykouzlí kštici hustých a přirozeně vypadajících vlasů. Prémiové příčesky se ošetřují metodou double-drawn, díky které mají jednotlivé vlasy v pramenu stejnou délku, díky čemuž je výsledný efekt právě větší hustota. Samozřejmostí je Remy kvalita, která je zárukou přirozeného vzhledu.

Vybírat si můžete z devíti různých odstínů a tří délek. Každá sada obsahuje osm pásů vlasů v různých šířkách, díky čemuž vždy docílíte velmi přirozeného a plného efektu.

  • Clip in culíky

Také hledáte vlasy do culíku? Pak si pořiďte clip in culík nebo clip in cop, který vašemu ohonu dodá nejen objem, ale i délku. Jeho výhodou je velmi snadná a rychlá aplikace do vašeho účesu. Culík se přichytí pomocí háčku k vlasům a jeden z pramenů použijete na obtočení kolem culíku. Culík se dá také různě stylovat – natáčet, žehlit či tupírovat. Přirozenou záplavu vlasů vykouzlí clip in culík ve 100% Remy kvalitě.

  • Clip in vlasy

Pomocník, který dokáže, velmi snadno a za malý okamžik, vykouzlit bohatou a dlouhou kštici. Veškeré části jsou vyráběny ve 100% Remy kvalitě, která je zárukou přirozeného vzhledu.

Nevíte si rady se správným odstínem?

Zaujala vás tato nabídka, jen nevíte, jak správně vybrat odstín vhodný právě pro vaše vlasy? Využijte nabídku porovnání barev. Jak to funguje? Je to velmi jednoduché, pořiďte fotografii a profesionálové vyberou odstín ideální právě pro vás. Fotografii pořiďte za denního světla, ideálně ve venkovním prostředí. Vlasy nechte volně rozpuštěné, musí být suché a bez jakýchkoli doplňků. Je potřeba aby na fotografii byla zachycená celá jejich délka. Také je dobré vyfotit více snímků z různých úhlů pohledu.

Jak se o příčesky starat?

Můžete používat běžné vlasové prostředky, na které jste zvyklá. Vlasy lze barvit, natáčet, žehlit, krepovat či fenovat. Na noc je vhodné příčesky sundavat, jednak se nebudou ničit a také spánek na kovových sponkách, kterými se příčesky upevňují, není moc pohodlný.

Kde příčesky objednat?

E-shopů je celá řada. Mezi kvalitní prodejce patří oxyextensions, který nabízí nejen kvalitní příčesky, ale naleznete zde i návod, jak příčesky upevnit. Výhodou je i možnost vrácení do 14 dnů a to v případě, že s výsledným efektem nebudete spokojená. Veškeré zboží zde nabízené má i velmi přijatelné ceny.