Představte si svět, kde by neexistovaly nudné přednášky. Představte si, kdyby přednášející uměli pracovat s poznatky psychologie. Kdy by přednášející věděli, že každý posluchač je jiný. Někdo lépe vnímá zrakem, někdo sluchem a někdo si potřebuje věci „osahat“.

Představte si školy, které by respektovaly žáky a moderní pomůcky využívali ne k zastrašování a lkaní na moderní dobu. Ale učily by děti technologie efektivně využívat (ne na nich marnit čas).

Představte si podnikání, kdy byste se nemuseli bát EET, protože byste měli dostatečně kvalitní a jednoduché nástroje.

Představte si náš svět. Vítejte ve světě Consulta.

Obyčejné prostory děláme interaktivní. Nudné prezentace zábavné. A složité EET procesy jednoduché.

Naše nabídka by se dala zařadit do čtyř hlavních segmentů. Nabízíme produkty pro:

  • Školy (Interaktivní tabule, LCD monitory, … )

  • Kanceláře (Flipcharty, nástěnky, popisovatelné zdi…)

  • Obchodníky (EET pokladny)

  • Domácnosti („chytré“ stěny, magnetické nástěnky…)

Kompletní nabídku našich produktů najdete na webu www.consulta.cz

Top produkty: co mají zákazníci rádi

  1. Neomezená psací plocha Wrap-up

Do České republiky jako výhradní dovozce přivážíme Wrap-up magnetickou popisovatelnou tapetu. Je samolepící (velmi jednoduchá instalace). Dá se stříhat (například výřezy pro vypínače nebo okna). Snadno si tak doma, ve škole, posilovně nebo kanceláři vytvoříte libovolně velkou souvislou plochu pro psaní.

  1. Skleněné tabule: Glass board

Naši zákazníci (a zejména zákaznice) si oblíbily skleněné nástěnky Glass board. Jsou úžasné do všech interiérů, kde by klasická „bílá tabule“ působila nudně a fádně. Skleněné tabule máme v různých barvách a naši zákazníci si je dávají jak do designových kanceláří, tak do bytů (jako dekorativní a funkční prvek domácnosti).

  1. Pokladní systémy

Naše firma je špička v oblasti prodeje EET pokladen. Jsme unikátní v tom, že vytváříme vlastní software Conto. Máme tým špičkových programátorů, systém je srozumitelný, moderní, vysoce modulární a konfigurovatelný. V oblasti pokladen a pokladních systémů máme opravdu hluboké zkušenosti a rádi poradíme systém přímo na základě konkrétních požadavků našich zákazníků.

Stáhněte si SLEVOVÝ KUPON na nákup na eshopu Consulta